Dětská auta a koloběžky

Auto Na Dálkové Ovládání M6

Auto Na Dálkové Ovládání Carina Bmw -Ext-

Dětské Autíčko Push Around Buggy Gt

Tenhle artikl je k dispozici POUZE ONLINE. Toto autíčko udělá obrovskou radost dětem. Nechte ho za volantem a přitom ho tlačte, černá rukojeť má pohodlnou výšku a dá se dobře uchopit. Sedačka pro děti je vybavena bezpečnostním pásem. Auto má integrovaný úložný prostor pod kapotou auta, kam si může dítě schovat svačinu. Autíčko je vhodné pro děti od 1,5 roku. Tento artikl není vystaven na prodejně, můžete si ho ale objednat v obchodě nebo priamon a E-shopu.

Dětské Autíčko Push Around Buggy Gt Blau

Dětská auta a koloběžky 2,5 (50%) 25 x hodnotené

Kategorie produktů detska auta a kolobezky obsahuje 5 záznamů.

dětská auta a koloběžky za super ceny