Dětský a studentský nábytek

Dětská Lavice Jason

Tento výrobek je k dispozici POUZE ONLINE.   S touto lavičkou pro děti v bílé barvě nabídnete svým nejmenším nejen útulné, ale i mimořádně stylové sedadlo k hraní, malování a ruční práce. Při velikosti přibližně 80 x 90 x 43 cm (Š / V / H) je sezení vhodné pro dva kamarády nebo sourozence. Tři vyřezané hvězdy d&

Vysoká postel Tuk -Exklusiv-

Vysoká postel z MDF masivního dřeva, bílá lakovaná, s 8 zásuvkami a žebříkem, žebřík je montovatelný vpravo nebo vlevo. PL: cca 90/200 cm, Š/V/H: cca 203,6/121/95 cm Postel se prodává bez roštu a matrace.

Dětská Židle steve Šedá

Dětská židle, s masivním bukovým podstavcem, šedým sedákem, maximální nosnost 100 kg. Š/V/H: cca 32/57/30 cm

Dětská Židle steve Bílá

Dětská židle, s masívním bukovým podstavcem, bílým sedákem, maximální nosnost 100 kg. Š/V/H: cca 32/57/30 cm

Dětská Židle smile -Top-

Dětská židle, s podstavcem z překližky, zeleným sedákem, maximální nosnost 100 kg, Š/V/H: cca 39/52/35 cm

Dětský stůl smile

Dětský stůl z překližky, v přírodní barvě, max. nosnosť 50 kg, tloušťka desky cca 1,5 cm. Š/V/H: cca 60/45/60 cm

Šatní skříň Chicago Šířka 159,6cm

Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE. Šatní skříň CHICAGO poskytne Vaší ložnici dostatek úložného prostoru a dodá jí moderní vzhled. Užitečným pomocníkem se stanou i zrcadla na přední části. Skříň disponuje 4 dveřmi šatny tyčí a 7 policemi, z čehož 6 jsou nastavitelné. Každá z polic může být zatížena do 5 kg. Doplňkové zásuvky jsou ideální na odložení spodního prádla a jiných drobností. Toto zboží se nenachází na našich prodejnách. Objednat si ho můžete přes internet nebo na každé prodejně.

Šatní skříň Chicago Šířka 119,6cm

Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE. Šatní skříň CHICAGO poskytne Vaší ložnici dostatek úložného prostoru a dodá jí moderní vzhled. Užitečným pomocníkem se stane i zrcadlo na přední části. Skříň disponuje 3 dveřmi, šatní tyčí a 4 policemi, z čehož 3 jsou nastavitelné. Každá z polic může být zatížena do 5 kg. Doplňkové zásuvky jsou ideální na odložení spodního prádla a jiných drobností.

Dětský stůl Child

Dětský stůl s bílou lakovanou deskou , 4 kuželovými nohmi z masivního lakovaného dubu. Nosnost stola cca 30 kg. Š/V/H: cca 60/46/60 cm

Dětské křeslo Child

Dětské křeslo se 4 nohami z masivního olejovaného dubu, s bílým sedákem z textilní kůže, s maximální nosností 100 kg, výška sedu 32 cm. Š/V/H: cca 39/57/40 cm

Detský stůl Tibby

Tento výrobek je k dispozici POUZE ONLINE.   Tento kulatý stolek pro děti v bílé barvě nabízí vašim dětem ideální místo pro hry, kreslení a ruční práce. Stůl se stolovou deskou z MDF a nožičkami z bukového dřeva má příjemný vzhled vhodný pro děti, a dá se snadno kombinovat s různými typy nábytku.

Dětská Židle Bobby

Tento výrobek je k dispozici POUZE ONLINE.   Tato dětská houpací židle bílé barvy nabízí vašemu dítěti útulné místo k sezení a houpání. Bílé nohy z kovu a ohýbaného dřeva skvěle ladí s robustním plastovým sedákem. Houpací židle má ale nejen designový vzhled, také bu

Dětská Židle Tibby

Tento výrobek je k dispozici POUZE ONLINE.   Pěkná židle TIBBY pro děti v bílá a přírodní barvě je perfektním doplňkem do dětského pokoje. Na moderní dětské židli s pevným plastovým sedákem a čtvercovými nohami vyrobenými z bukového dřeva budou sedět vaše děti stylově. Skutečný poutač v dětském pokoji! Doplňte si židli také o bílý stolek TIBBY a vytvořte tak svým dětem krásný koutek k sezení v jednotném designu!

Šatní skříň Cindy Šířka 95 Cm

Tento výrobek je k dispozici POUZE ONLINE. Vaše malá princezna si dětský šatník CINDY zamiluje! Protože tento model o rozměrech přibližně 95 x 199 x 58 cm (Š x V x H) okouzlí na první pohled svým jemným zbarvením v bílé a růžové barvě. Dvě atraktivní korunky na dveřích, a také knoflíkové rukojeti ve tvaru korunky jsou skutečným poutačem. Tyto ozdoby jsou v ušlechtilé zlaté barvě. Paspartový rám nabízí této skříni zvýraznění.

Zásuvka pod postel Young Dub san Remobílá, 4 kolečka

Tyto praktické zásuvky pod postel jsou užitečným doplňkem každé postele a nabízí další úložný prostor. Hodí se k posteli ze série YOUNG a jsou dokonale sladěné s moderně zařízeným mládežnickým pokojem. Díky 4 univerzálním kolečkům je manipulace hračkou. Celkový rozměr zásuvky Š/V/H: cca 100/16/60 cm.

Posteľ Pro Dětimládež Young Dub san Remobílá Pl:90200cm

Tato praktická postel nabízí pohodlí pro spánek s domáckým vzhledem a díky svému jednoduchému designu se hodí k různým stylům vybavení. Mladistvá postel s lehací plochou cca 90/200 cm v dekoru dub San Remo s bílou je vysoká asi 71 cm a perfektně se hodí k moderně zařízené místnosti pro mládež. Celkový rozměr postele Š/V/H: cca 96/71/204 cm Bez roštu, matrace.

postel Cariba 140x200cm

Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE. Postel v moderním designu ze série CARIBA v dubovém dekoru a bílou barvou bude to pravé místo pro kvalitní spánek. Velkorysá plocha lůžka poskytne dostatek místa pro odpočinek a regeneraci. Rošt ani úložné zásuvky nejsou součástí balení. Toto zboží se nenachází na našich prodejnách. Můžete si ho objednat přes internet nebo na každé prodejně.

Dětský a studentský nábytek 3 (60%) 18 x hodnotené

Kategorie produktů detsky a studentsky nabytek obsahuje 19 záznamů.

Hledáte dětský a studentský nábytek? Poradíme jak vybrat Dětský a studentský nábytek, z výběru eshopů.