Držáky na ručník

Držák na Ručník Rose

S tímto krásným stojanem na ručníky z bambusu a broušené nerezavějící oceli máte ručníky vždy na dosah. Tento koupelnový doplněk s rozměry přibližně 46,5 x 82 x 24,5 cm (Š / V / H) je volně stojící - nepotřebujete žádné vrtané otvory ve stěně. Díky 3 příčkám v různých výškách vám stojan nabízí dostatek místa pro uložení a zavěšení ručníků tak, aby po použití dobře proschly. Skvělý doplněk pro vaši koupelnu!

Držák na Ručník Florenz 3 B991775

Tento stojací pochromovaný stojan na ručníky z hliníku od JAMESE WOODA je vždy přesně tam, kde ho potřebujete. Má 3 ramena, na zavěšení ručníků. Kruhová základní deska slouží jako stabilní základna. Doplňte si svou koupelnu o tento přenosný stojan na ručníky s rozměry 27 x 67 x 88,5 cm (Š / V / H)!

Držák na Ručníky Igy

Tento praktický věšák na ručníky je vyroben z pochromované nerezové oceli, a díky upevnění na stěnu šetří místo. Zároveň poskytuje velký prostor pro zavěšení ručníků na 5 tyčích. Zaoblený vzhled působí elegantně. Praktický a vkusný doplněk do koupelny!

Držák na Ručníky Zeviani 1-W

Stabilní držák na ručníky ZEVIANI se 2 rameny přesvědčí svým elegantním designem a příjemným barevným schématem v bílé barvě. Zpracování lakované nerezové oceli usnadňuje čištění tohoto stojanu a působí v koupelně velmi čistým dojmem. Čisté linie, elegantní design a stabilita - to je stojan na ručníky ZEVIANI!   Nejdůležitější informace:     Značka: Homezone Instalace: stojicí na podlahu Počet ramen: 2 Ramena otočná: ne

Držák na Ručník Jamie - 3

S tímto krásným pochromovaným stojanem na ručníky z nerezavějící oceli máte ručníky vždy na dosah. Tento koupelnový doplněk s rozměry přibližně 45 x 85 x 21 cm (Š / V / H) je volně stojící - nepotřebujete žádné vrtané otvory ve stěně. Díky 3 příčkám v různých výškách vám stojan nabízí dostatek místa pro uložení a zavěšení ručníků tak, aby po použití dobře proschly. Skvělý doplněk pro vaši koupelnu!

Držáky na ručník 3,75 (75%) 22 x hodnotené

Kategorie produktů drzaky na rucnik obsahuje 10 záznamů.

držáky na ručník za super ceny