Slunečníky a pavilony

slunečník Toledo

Tato elegantní a praktická antracitová sluneční clona nabízí příjemné místo v chládku a stínu. Zvláště zajímavý je tento slunečník díky integrovanému LED osvětlení (EEZ třída A +) na vnitřní straně, které se zapíná, když se setmí. Čím navozuje opravdu kouzelnou atmosféru i po západu slunce. Přibližně 300 x 235 x 300 cm (Š / V / H) velký slunečník s rozpětím přibližně 3 metry je odolný díky hliníkové základně a pevným ocelovým vzpěrám. Odolná stříška ze 100% polyesteru optimálně chrání před sluncem. Slunečník disponuje kloubovým spojem na individuální nastavení sklonu.

slunečník Marseille

Tento elegantní slunečník je ideálním doplňkem pro letní horké dny a nabízí útulné místo ve stínu. Přibližně 300 x 235 x 300 cm (Š / V / H) velký slunečník s hliníkovou základnou a robustním ocelovým rámem má střechu vyrobenou ze 100% polyesteru v antracitové barvě. S rozpětím přibližně 3 metrů a vestavěným kloubovým spojem poskytuje stín přesně tam, kde je to potřeba.

stojan na slunečník Lorenz

Ideálním místem pro váš slunečník je tento ušlechtilý a stabilní stojan vyroben ze žuly. Slunečník s deskou ze žulového kamene v šedé barvě má průměr přibližně 50 cm a díky své vlastní hmotnosti cca 30 kg je mimořádně stabilní. Trubka z nerezavějící oceli je vhodná pro slunečníky s průměrem tyče 3,5 až 4,8 cm. Nemusíte se bát těžkého přenášení kvůli hmotnosti stojanu: je totiž vybaven kolečky a vysouvacím držákem, takkže ho můžete jednoduše tahat za sebou jako zavazadlový kufr.

stojan na slunečník Riom

Stabilní držák vašeho slunečníku - tento praktický stojan na slunečník antracitové barvy je ideálním společníkem na letní období. Kruhový betonový podstavec má průměr asi 45 cm a výšku asi 33 cm. Ocelová trubka stojanu má povrch ošetřený práškovou technikou. Díky své hmotnosti cca 15 kg nabízí tento stojan bezpečné uchopení. Je vhodný pro průměr trubky slunečníku až do 4,8 cm.

Závěsný slunečník Gap, 300245cm, Přírodní

Závěsný slunečník Gap, 300/245cm, Přírodní

Závěsný slunečník Gap

Chladný nápoj, povzbuzující rozhovor nebo dobrou knihu si můžete vychutnat v létě v příjemném chládku a stínu. Slunečník stříbrné barvy o rozměrech cca 300 x 245 cm (rozpětí / výška) je vyroben ze stříšky ze 100% polyesteru s ochranou proti slunečnímu záření 50+ a je tak ideálním doplňkem pro vaši terasu či zahradu. Jeho kovový rám ve stříbrné barvě se navzdory své robustnosti snadno přepravuje. Chraňte sebe a svou rodinu nebo hosty před přílišným sluncem.

slunečník Beli

I v horkých dnech budete někdy potřebovat trochu příjemného chládku. Chraňte se s tímto světle modrým slunečníkem před teplem a silnými paprsky slunce. S průměrem cca 300 cm nabízí dostatek stínu pro vaše zahradní sedací soupravy a zahradní stůl. Otočný boční kloubový stojan je vyroben z plastu a hliníku, dá se otočit o 360 ° a snadno se přemisťuje. Je odolný vůči UV záření.

Slunečníky a pavilony 3,75 (75%) 25 x hodnotené

Kategorie produktů slunecniky a pavilony obsahuje 16 záznamů.

slunečníky a pavilony za super ceny