Sportovní tašky a vaky

SPIEGELBURG COPPENRATH stahovací batoh závodní auto (až vyrostu)

Super sportovní taška pro mladé začínající závodníky. Ideální pro nošení sportovního vybavení a výměnu spodního prádla. Podrobnosti o produktu: Rozměry (délka x šířka x výška): 36 x 31 x 1 cm Materiál: Polyester Věk: od 3 let

Peppa Pig batůžek na šňůrky

S tímto gymbagem s nastavitelnými popruhy bude váš miláček perfektně vybaven pro sportovní lekce nebo rekreační výlety. Detaily produktu: Rozměry (délka x šířka x výška): 30x1x34,5 cm. Materiál: Polyester Čištění: Ruční praní

COPPENRATH Sportovní vak Zebra - Malí přátelé

Praktická a vodoodpudivá tělocvičná taška s chladným motivem zebry lze nosit také jako batoh. Detaily produktu: Rozměry (délka x šířka) x výška): 31 x 1 x 36 cm Materiál: polyester Věk: od 3 let Pozor Nevhodné pro děti do tří let.

COPPENRATH Sportovní vak Tiger - Malí přátelé

Praktický a vodoodpudivý tělocvičný vak s chladným motivem Tiger lze nosit také jako batoh. Detaily produktu: Rozměry (délka x šířka) x výška): 31 x 1 x 36 cm Materiál: Polyester Věk: od 3 let Pozor Nevhodné pro děti do tří let.

sigikid stahovací batoh Hare School

To je cesta k hrám, sportu a spoustě zábavy - jedna z mnoha tašek na tělocvičny z kolekce School, ve které můžete hodně přepravovat. Taška do posilovny také vypadá elegantně! Podrobnosti o produktu: Rozměry (délka x šířka x výška):

Sportovní tašky a vaky 2,75 (55%) 28 x hodnotené

Kategorie produktů sportovni tasky a vaky obsahuje 5 záznamů.

Hledáte sportovní tašky a vaky? Poradíme jak vybrat Sportovní tašky a vaky, z výběru eshopů.