Stolky do obýváku

Odkládací Stolek Tom 1

Odkládací stolek TOM 1 je tak univerzální, že dá vašim nápadům na vybavení domácnosti nová křídla! V předsíni jako police na klíče, v obývacím pokoji jako malý konferenční stolek nebo na balkoně k prezentaci rostlin. Designově moderní stolek o rozměrech cca 35 x 39 x 35 cm (Š x V x H) sestává z kulaté desky imitující dřevo a černého podstavce z kovu. Jeho maximální nosnost je 10 kg. Díky kombinaci odnímatelné desky a kovové základny se stolek snadno udržuje, takže si jej můžete užívat po dlouhou dobu!

Odkládací Stolek Ston 1

Odkládací stolek STON 1 je tak univerzální, že dá vašim nápadům na vybavení domácnosti nová křídla! V předsíni jako police na klíče, v obývacím pokoji jako malý konferenční stolek nebo na balkoně k prezentaci rostlin. Stolek o rozměrech cca 32 x 46 x 32 cm (Š x V x H)) sestává z kulaté kamenné desky šedé barvy a černého kovového podstavce. Díky kombinaci kamene a kovu se stolek snadno udržuje, takže si jej budete dlouho užívat!

Konferenční Stolek Jungle

Konferenční Stolek Bistro

Odkládací Stolek Peter 2

Odkládací stolek PETER je funkční a má jasný, chladný design. Čtvercový stůl boduje svými kompaktními rozměry, přibližně 45 x 34 x 45 cm (Š x V x H). Obě desky stolu jsou vyrobeny z tvrzeného skla a se svým dekorem z černého mramoru přitahují pozornost. Oba povrchy jsou podepřeny 4 chromovanými nohami z nerezové oceli, které stylově zajišťují stabilitu stolu, který lze zatížit až do cca 30 kg. Na přibližně 5 mm silných deskách stolu najdou své místo dekorace, občerstvení, časopisy i dekorace. Objevte stolek PETER jako nadčasové, levné a snadno kombinovatelné řešení pro mnoho obytných prostor!

Konferenční Stolek Manchester

Tv Díl Carlos

Tento výrobek je k dispozici POUZE ONLINE. Tento televizní prvek v bílé a dubové barvě je elegantním poutavým prostředkem pro váš domov a nabízí optimální prostor pro váš televizor. Matná bílá TV komoda z MDF materiálu je doplněna masivním dubovým vrchním panelem. Úložný prostor představuje 1 police, 1 otevřenou přihrádku, 2 otevírací dveře a 2 zásuvky bez rukojetí. Kombinujte tento TV element s

Tv Díl Casper

Tento výrobek je k dispozici POUZE ONLINE.   Tento TV díl v dubovém a šedém odstínu s přímým vzhledem nabízí praktický úložný prostor pro váš příbytek. TV komoda je vyhotovena v dekorech beton a dub s 3D fólií se vzorem dřeva s letokruhy a prasklinami. Poskytuje 2 otočná dvířka, 4 otevřené přihrádky, 2 nastavitelné police a 2 zásuvky. Zadní stěna obsahuje dva otvory k umístění kabelů, takže do tohoto TV dílu

Konferenční Stolek Sonate

Stolek Na Elektroniku Turin 1

TV-díl v bílé barvě a dekoru dub Wotan je skvostným doplňkem do každého obývacího pokoje. S tímto TV-stolkem máte mnoho možností jak a kam si umístit své multimediální zařízení, hrací konzole a mnoho dalšího. TV-díl disponuje odkládací plochou 120 x 40 cm (š / h) a 2 otevřenými přihrádkami. Praktické jsou i 3 zásuvky, díky kterým si své věci uspořádáte rychle a přehledně. Stolek má výšku 55 cm a 4 mírně vystouplé nožičky.

Stolek Na Elektroniku Bernd

Konferenční Stolek Liverpool

Konferenční Stolek Square

Stolky do obýváku 3,5 (70%) 24 x hodnotené

Kategorie produktů stolky do obyvaku obsahuje 19 záznamů.

Hledáte stolky do obýváku? Poradíme jak vybrat Stolky do obýváku, z výběru eshopů.