TV a audio stolky

Tv Díl Vintage

Tento výrobek je k dispozici POUZE ONLINE. S tímto atraktivním bílým TV stolkem získáte nádech vintage stylu u vás doma. Stolek s rozměry přibližně 124 x 45 x 34 cm (Š / V / H) je vyroben z MDF v kombinaci s pravým jedlovým dřevem s pěkným elegantním vzhledem. 1 otevřená složka, 1 dvířka a 3 zásuvky s ozdobnými rukojeťmi poskytují příjemný pohled v místnosti a praktický úložný prostor.   Kombinujte tuto vitrínu s ostatním nábytkem ze série LEWIS a získejte tak celistvý design ve vaší j&

Tv Díl Carlos

Tento výrobek je k dispozici POUZE ONLINE. Tento televizní prvek v bílé a dubové barvě je elegantním poutavým prostředkem pro váš domov a nabízí optimální prostor pro váš televizor. Matná bílá TV komoda z MDF materiálu je doplněna masivním dubovým vrchním panelem. Úložný prostor představuje 1 police, 1 otevřenou přihrádku, 2 otevírací dveře a 2 zásuvky bez rukojetí. Kombinujte tento TV element s

Tv Díl Casper

Tento výrobek je k dispozici POUZE ONLINE.   Tento TV díl v dubovém a šedém odstínu s přímým vzhledem nabízí praktický úložný prostor pro váš příbytek. TV komoda je vyhotovena v dekorech beton a dub s 3D fólií se vzorem dřeva s letokruhy a prasklinami. Poskytuje 2 otočná dvířka, 4 otevřené přihrádky, 2 nastavitelné police a 2 zásuvky. Zadní stěna obsahuje dva otvory k umístění kabelů, takže do tohoto TV dílu

Stolek Na Elektroniku Turin 1

TV-díl v bílé barvě a dekoru dub Wotan je skvostným doplňkem do každého obývacího pokoje. S tímto TV-stolkem máte mnoho možností jak a kam si umístit své multimediální zařízení, hrací konzole a mnoho dalšího. TV-díl disponuje odkládací plochou 120 x 40 cm (š / h) a 2 otevřenými přihrádkami. Praktické jsou i 3 zásuvky, díky kterým si své věci uspořádáte rychle a přehledně. Stolek má výšku 55 cm a 4 mírně vystouplé nožičky.

Stolek Na Elektroniku Carla

TV-stolek s rozměry 164,5 x 50 x 40 cm (š / v / h) v bílé s vysokým leskem v kombinaci s dekorem beton vás nadchne svým dynamickým tvarem. K dispozici máte 2 zásuvky s čely v dekoru beton. V kombinaci s bílou barvou ve vysokém lesku je vzhled stolku dokonalý a stylový. Vertikální umístěny skleněných desek harmonicky dotvářejí celkový obraz stolku. S místem problém mít nebudete: TV-díl vám nabízí dostatečně velkou odkládací plochu na váš televizor, jakož i na veškeré příslušenství. S tímto TV-stolkem si uděláte zaručeně radost!

Stolek Na Elektroniku Pisa

Moderní televizní stolek vás upoutá svým trendovým designem v bílé barvě s vysokým leskem, bezúchytovým otvíráním a vkusným LED-osvětlením. Přihrádky v dekoru dub San Remo vytvářejí hezký a příjemný kontrast.   Stolek s rozměry 160 x 40 x 41 cm (š / v / h) sestává z 2 dveří a 2 otevřených přihrádek a zároveň nabízí i dostatečně velkou plochu na váš televizor. Do přihrádek se vám směstnají DVD-přehrávač, herní konzole nebo jiné multimediální příslušenství.

Stolek Na Elektroniku Jery

Praktický TV-díl se díky jednoduchému dekoru dub Kraft tmavý hodí ke každému zařízení. TV-stolek s rozměry 73 x 51,5 x 36 cm (š / v / h) je vybaven 4 kolečky, díky čemuž si jej můžete kdykoliv natočit do libovolné polohy. 2 otevřené složky vám nabízejí dostatek místa na DVD-přehrávač, herní konzoli a jiné multimediální zařízení.

Stolek Na Elektroniku Karl Krlf02

Tv Díl Avensis

Vysoce kvalitní produkty ze série obývacího programu Avensis jsou všestranné a zajímavé svým designem. Avensis upoutá dekorem korpusu v tmavém dubu Kraft s předními dvířky v bílé barvě s vysokým leskem. Šik detailem je krásný design předních dvířek se stříbrnými úchytkami. Tmavě světlý kontrast bílé a přírodní hnědé je praktická a snadno kombinovatelná. TV díl má 2 otevřené složky pro vaše multimédia a 1 zásuvku jako úložný prostor. Objevte nadčasový nábytek ze série Avensis, TV díl se hodí k ostatním dílům z tohoto obývacího programu.

TV a audio stolky 2,75 (55%) 25 x hodnotené

Kategorie produktů tv a audio stolky obsahuje 19 záznamů.

tv a audio stolky za super ceny