Zábavní elektronika

univerzálny Držák Pro Tv Ws 300 Max 35 kg

Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE. Upozornění o doručení: Zboží bude doručeno přímo od výrobce speditérské firmou. Speditér zboží vyloží na okraji cesty zadané adresy, z tohoto důvodu je třeba zajistit svépomocné odnesení zboží a také vlastní výnos do domu. Doručení je prostřednictvím spediční firmy. Následně Vás bude o termínu doručení kontaktovat kurýr, aby dohodl přesné datum doručení. Upozornění: Toto zboží se nenachází na našich prodejnách. Objednat si ho můžete přes e-shop Möbelix. Balení neobsahuje dekorace zobrazené na fotografii. Fotografie má pouze ilustrační charakter.

univerzálny Držák Pro Tv Ws 205 Max 25 kg

univerzálny Držák Pre Tv Ws 200 Max 40 kg

univerzálny Držák Pro Tv Ws 100 Max 30 kg

univerzálny Držák Pro Tv Wlfd 1000 Max. 150 kg

univerzálny Držák Pro Tv Wf 120 Od 32-70

univerzálny Držák Pro Tv Wf 110 Od 22-37

univerzálny Držák Pro Tv Wf 100 Od 22-70

univerzálny Držák Pro Tv Ts 3 Od 15-37

univerzálny Držák Pro Tv Ts2 Od 15-37

univerzálny Držák Pro Tv Ts1 Do 37

univerzálny Držák Pro Tv Fs3 Od 15-37

univerzálny Držák Pro Tv Fs2 Od 15-37

Držák Pro Tv Fs1 Od 15-37

Zábavní elektronika 2,5 (50%) 19 x hodnotené

Kategorie produktů zabavni elektronika obsahuje 19 záznamů.

zábavní elektronika za super ceny