Bez kroužků to nejde!

Posted by

Svatební den je jednou z nejočekávanějších událostí v životě každého zamilovaného páru. Je potřeba si tento den náležitě užít a vychutnat. K radostem a jasnému stvrzení svazku patří také snubní prsteny. Lze si vybrat z velkého množství prstenů z různých materiálů, respektive druhů zlata, a to červeného, bílého a klasického žlutého. Krom toho lze šperk osadit drahými kameny a diamanty, vše podle Vašeho uvážení. Dále si můžete určit, co přesně a kam chcete vyrýt.

Vsaďte na profesionalitu

Poctivý zlatník se snaží vyjít vstříc požadavkům svých zákazníků a splnit poctivě to, co si zadali. Model Vašeho šperku lze ve speciálním programu nakreslit a uskutečnit. Nicméně se vždy musí brát v úvahu realizovatelnost daného výrobku. Pokud se nám to spolu podaří, vytvoříme pro Váš velký den osobitý šperk přesně podle Vašeho vkusu a návrhu.