Chcete se už odebrat na odpočinek?

Posted by

Odejít do penze není vůbec jednoduchou záležitostí, a přesto čeká každého z nás. Nejdůležitější je vědět, kdy vám vzniká nárok na odchod ze zaměstnání. Stejně důležité jsou ale i ostatní informace. Můžete uvažovat i o předčasném důchodu, musíte vědět, co vás bude čekat, jaké jsou zrovna normy, kolik bude vaše penze činit a mnoho dalšího. S výpočtem výše důchodu můžete dobře začít. Řekne vám především, jestli vám zatím stačí jen informace kdy budete moci odejít, nebo zda se máte začít zajímat aktivněji. Pokud vás penze nečeká letos, můžete se sběrem informací klidně ještě počkat. Pokud vás ale čeká, měli byste se co nejdřív informovat, co vás čeká.

Dozvíte se měsíc i rok své penze

Nelíbilo by se vám znát přesný měsíc a rok, kdy vám nastane nárok na odchod na odpočinek? Mnoha lidem jistě ano. Proto jsme také sestavili kalkulačku, která dokáže pomocí pouhých tří údajů o vás zjistit, co chcete znát. Navíc vám dáme k dispozici také základní i rozšiřující informace o penzi postavených na aktuálních zdrojích. Nečekejte a zjistěte, kdy si budete moci pořádně odpočinout.
 

Chcete se už odebrat na odpočinek?
4.3 (85%)4