Pokoj Pro Mládež Point

Kde koupit >>

Základní údaje o produktu:
Kategorie: Dětský a studentský nábytek
Dodavatel:Möbelix
Cena:10999.00 Kč
Pokoj Pro Mládež Point 3,25 (65%) 16 hodnocení

Tento výrobek je k dispozici POUZE ONLINE. Čtyřdílný dětský pokoj rozsáhlé řady POINT obsahuje kompletní základní vybavení pro funkční a zároveň útulný pokoj. Dětská postýlka s integrovaným úložným prostorem, stůl s extra úložným prostorem pro výukový materiál, šatník a regál - to vše je přizpůsobeno potřebám mladých lidí a dětí. Všechny tyto kusy nábytku spojuje příjemný design v alpské bílé s kontrastními prvky v dekoru dub sonoma, což spolu vytváří celkový harmonický obraz.     Do mládežnického pokoje POINT patří po

Izba Pro Mládež Point

Tento výrobek je k dispozici POUZE ONLINE.     Čtyřdílný dětský pokoj rozsáhlé řady POINT obsahuje kompletní základní vybavení pro..

11499.00 Kč
    Dětský Pokoj Olivia

Tento výrobek je k dispozici POUZE ONLINE.   ..

10499.00 Kč
    Dětský Noční stolek Dream

Dětský noční stolek v dekoru alpská bílá, s 1 zásuvkou a kulatou úchytkou. Š/V/H: cca 47/51/40 cm..

2499.00 Kč
    Dětská souprava Melly

Tento výrobek je k dispozici POUZE ONLINE. Tato souprava k sezení a na hraní pro děti potěší vaše nejmenší!..

1499.00 Kč
    Dětská souprava na sezení V Bílépřirodní

Tento výrobek je k dispozici POUZE ONLINE.   Tato praktická souprava sezení pro děti ze dřeva nabízí vašim nejmenším ideální místo k..

1199.00 Kč
    Dětské křeslo Felina

Tento výrobek je k dispozici POUZE ONLINE. S tímto dětským křeslem v šedé barvě přinesete do dětského pokoje kousek elegance. Velké..

1499.00 Kč
    Dětské křeslo sunny Růžová

Tento výrobek je k dispozici pouze ONLINE. S dětským křeslem z polyesteru se žinylkovým povrchem v růžové barvě vykouzlíte v dětském..

1199.00 Kč
    Dětská sedací souprava sven

Dětská sedací souprava z masivní borovice v přírodní barvě, 1 obdélnikový stůl a 2 stoličky. Stůl má výklopnou desku s úložným..

1399.00 Kč

Hledáte Kompletní pokoje pro děti? V sekci dětský pokoj | dětský a studentský nábytek je možné objevit jedinečné pokoj pro mládež point!