Dopřejte si studené potěšení

Posted by

Mnoho chutí a podob zmrzliny

Léto je v plném proudu a vás už zase honí mlsná. Jak by také ne, když vaše oblíbená zmrzlina už na vás čeká tamhle na rohu. Tak rychle nachystat peníze a šupky dupky do fronty. A že je to fronta pořádná, to je tedy fakt. Ono totiž taková dobrá zmrzlina, jaká tam na každou mlsnou pusu čeká, té se prostě odolat nedá.

Skvělý způsob osvěžení

Už jen ty překrásné barvy plné ovoce! Výčitky? Máte si dát, nemáte si dát, kolik tam je asi cukru, kolik tam je asi tuku… Na to se prostě vykašlete a raději si běžte na večer zaběhat, abyste si tu svou oblíbenou zmrzlinu mohli dát zítra znovu. Takže která to bude dneska? Citrónově bílá nebo smetanově krémová nebo růžová nebo skořicová… Prostě bude to ta pravá zmrzlina od nás.

Už se vám zbíhají sliny?

No není divu, protože pouze zmrzlina od nás je ta pravá.