Funkčné miesto

Potomkovia aj sa vrátili do školy a vy ste im počas prázdnin nestihli upraviť pracovné miesto? Majú vlastný model detského písacieho stola a správne vysoké štokrle, alebo si robia úlohy pri jedálenskom kusa nábytku? Školáci potrebujú funkčné miesto, ktoré sa prispôsobia ich aktivitám a bude reagovať na meniace sa záujmy aj životný štýl. Malé ratolesti ale chcú byť s rodičmi a mamičky po príchode z práce zasa potrebujú pripraviť rodine jedlo, a tak sa často stáva pravidlom, že si capartovi maľujú a rieši si úlohy u jedálenský dosky. Tá pre túto činnosť nie je vhodná, pretože jej výška je zvyčajne 75 cm a pre potomkov je, rovnako ako pre dospelých, moc vysoký az hľadiska ergonómie nevyhovujúce.

Použite nášho sprievodcu

Vo väčšej kuchyni možno vytvoriť premenlivé pracovné miesto pre rodičov i ich ratolesti. Stačí tú potom nastaviť výšku sedadla alebo dosky detského písacieho stola a prispôsobiť ju sediacemu človeku. Alebo pre občasnú prácu musí mať potomok u jedálenský katedry výškovo nastaviteľné štokrle a podložku pod nohy. Pre správny výber katedry pre potomkov použite nášho sprievodcu.

Funkčné miesto
5 (100%)1