Garantujeme nejnižší ceny

Posted by

České hlavní město je považováno za jedno z nejkrásnějších míst na světě. Proto ročně navštěvují kvanta turistů a mnozí majitelé špičkových, ale i řadových hotelů toho využívají a nastavují ceny vražedně vysoko. My jsme ale jiné. V naší ubytovně Praha se dosytosti vyspíte za pár korun. Jsme nejlevnější v metropoli. Neznamená to však, že jsme nějaký zaplivaný hostel, všechny naše pokoje jsou vždy čisté i poměrně dobře zařízené.

Dostanete se k nám snadno

S naší společností máte k dispozici hned několik ubytoven v Praze. Každá je samozřejmě situována v jiné lokalitě. Není ovšem problém se do kterékoliv z nich jednoduše dopravit. A to ať už zvolíte autobus, tramvaj či metro. Dobrou zprávu máme i pro majitele osobních vozidel, všechny pobočky jsou vybaveny parkovištěm pro naše hosty. A je to v ceně.