Hazard se životem

Posted by

Jen málokterý člověk si uvědomuje cele dosah globálního oteplování. Mnohý z nich ale nadává, když je v létě takové teplo, že žárem nedá se už spát. To ale bývá často také to jediné, co jsou s tím lidé ochotni dělat. K vlastní škodě. Je třeba se k tomuto problému postavit jako muž (případně žena). Není možní ignorovat, http://www.protebe.cz/diskuze/1267-mam-ho-ignorovatnebo-delat-ze-je-vse-ok.html co se kolem nás děje, protože tady už začíná jít o život. To by si měl uvědomit každý z nás.

Oni to za nás nevyřeší

Není možné čekat, že naši takzvaní zástupci v odpovědných státních, mezinárodních, nebo dokonce nadnárodních orgánech s tím něco udělají. Musíme se spolehnout na svoje síly a pomoc firem, kterým není přihřátý občan lhostejný. A kdo by měl být povolanější, aby vyřešil tento problém, víc než výrobce, či prodejce klimatizace?

Hazard se životem
3.5 (70%)2