Hezké mobilní domky

Posted by

Pokud byste si rádi pořídili pojízdný domov, máte možnost. Naše firma Vám nabízí mnoho druhů mobilních domků za velice příjemné ceny. http://euro-mobilnidomy.cz/ Mobilní domky naše firma dováží přímo z Holandska. Holandské domy patří mezi nejlepší na světě. Můžete naše pobočky najít prakticky ve všech krajských městech, takže pokud máte zájem, navštivte nás.
Mobilní domky si u nás můžete objednat v různých kategoriích. Máme pro Vás připraveny jak klasické mobilní domky, tak i domky, které připomínají spíše karavany. Domky jsou většinou již vybaveny kuchyní se spotřebiči, obývacím pokojem s rozkládací pohovkou, ložnicí s postelí a dvěma nočními stolky a koupelnou s WC a sprchovým koutem.

Nízké ceny

Naše ceny jsou vždy ty nejnižší na českém trhu. Můžete se o tom přesvědčit sami na vlastní oči.