I lepidlem to jde

Posted by

Malý kluk hledá lepidlo. Najde ho v horním šuplíku a babičce slibuje, že nebude slepovat nic, co se slepovat nemá, nic neušpiní a nedojde k žádné újmě na zařízení babiččina bytu. Když se vrátila ze školy jeho starší sestra, hledala své panenky. Když je našla, jedna měla vlasy ke kotníkům, druhá byla téměř bez nich. Kluk viděl reklamu v televizi a snažil se to samé udělat i panence, chtěl prostě zkusit, jestli to jde. Šlo, jen touhle metodou to moc nedrželo a jeho setra byla pěkně naštvaná.

Dárek, který potěšil i zklamal

Čekal ji narozeninový den a ona se nemohla dočkat. Je toho spousta, co by si ke svým třicátým narozeninám přála. Dokonce nenápadně nechala svůj výčet přání na svém nočním stolku, jako by ho tam zapomněla. Narozeninový den byl tady a ona dostala spoustu krásných dárků. Jeden ale, ten co si přála nejvíc, nikoli. Až po několika minutách ji její kluk zaklepal na rameno a podává ji obálku. V ní byla poukázka na prodlužování vlasů. Měla velkou radost, ale nakonec i pochybnost, jestli se svému chlapci vlastně líbí…To jsme my ženy!