I Vaše vozidlo může mít LED světla

Posted by

Osvětlení Vašeho vozidla máte již zřejmě vyřešeno. Všechno Vám tam svítí uvnitř, ale i vně vozidla. Ať to jsou přední světla, koncová světla, nebo světla parkovací či brzdová. A víte, že LED autožárovky mají delší životnost a nevydávají zbytečné teplo? Určitě jezdíte i za tmy, nebo i v noci. A musíte být viděn, kromě toho, že musíte i Vy dobře vidět. Náhradní sadu zdrojů světla do Vašeho vozidla musíte mít stále plně funkční v prostoru svého vozu. To víte také. Tak si takové zdroje světla obstarejte.

Rozhodně nebudete litovat

Prvotní investice do těchto zdrojů světla je možná o něco vyšší, než jste předpokládali, ale věřte, že výhody Vás nadchnou. Už tu bylo nastíněno, že mají delší životnost a nezahřívají se při provozu, ale nebylo tu nastíněno, že jsou tyto zdroje odolné proti otřesu, mají vysokou svítivost a odebírají minimum elektrické energie. A máte-li palubní napětí 12V, pak už vůbec není co řešit. Pořízením zdrojů světla této technologie získáte spolehlivého společníka na Vašich cestách noční krajinou.