Jak z ubytovny do novostavby

Posted by

http://www.odnesto.cz/stehovani-domacnosti/ Vláďa byl fyzioterapeut. Pracoval v prestižním rehabilitačním ústavu. Romana byla jeho klientkou. Po nehodě na motorce ochrnula na dolní polovinu těla. Jela jako blázen a pokusila se předjet kamión. Vláďa byl na ubytovně patřící k rehabilitačnímu ústavu. Romana zase u rodičů. Při pravidelných rehabilitacích se do sebe zamilovali. Dokonce se rozhodli mít spolu miminko. I při této diagnóze je to možné. Jejich láska neměla hranic.
 

Nebojte se překážek, jsou to vaše výzvy

 
Nejdříve si naplánovali miminko, věřili a povedlo se. Narodil se jim krásný chlapeček Adámek. Vláďa musel dát výpověď, přestěhoval se k Romaně a našel si tam práci. Zalíbil se jim projekt s novostavbami a nechali si tam na zakázku udělat bezbariérový byt. Projekt byl teprve ve výstavbě. Dočkali se a mohli se přestěhovat. Vyhledali si Stěhování bytů Praha a mohli se i s malým Adámkem, už jako rodina, osamostatnit.
 

Jak z ubytovny do novostavby
5 (100%)3