Jedete za prací?

Posted by

Pokud jste se konečně rozhodli z vaší podhorské vísky, kde o práci nezavadí ani hrobník, vyrazit za prací do města, jistě děláte dobře. Jenže si musíte vybrat správné město. Ostrava, nebo Most, případně Ústí nad Labem asi nebudou ta správná řešení. Dlouhodobě je nejmenší nezaměstnanost celkem přirozeně v našem hlavním městě. Proto tam také nejčastěji míří zájemci o práci z regionů s dlouhodobě vysokou nezaměstnaností. A všichni tito noví pracovníci také potřebují někde spát, mýt se a případně si uvařit a připravit nejnutnější stravu.

Kdo se o to postará

Tím, kdo se bezpečně postará o každého pracovníka, který si našel v hlavním městě práci, je naše firma, která se zabývá levným ubytováním v Praze již mnoho let. Máme nejen dostatek zkušeností, ale také dostatek kapacit, abychom vyhověli každému zájemci o dlouhodobý, ale i krátkodobý nocleh a zázemí.