Kráľovstvo Vášho syna v novom dizajne

Posted by

Zišla by sa Vám nová detská izba pre chlapca, avšak neviete, kde vyberať? Skúste to u nás, na našich stránkach nájdete také obrovské množstvo, že nie je možné, aby Vás aspoň jeden model neuchvátil natoľko, že ho budete chcieť. Ponúkame rôznorodé zostavy, niektoré sú v ponuke v troch základných dieloch, iné máme po štyroch, ale zakaždým je možnosť dokúpenia ďalších častí. Môžete tak naraz v jednom farebnom tóne s tým istým motívom získať posteľ, skriňu, komodu, truhlicu na hračky, poličku, nočný stolík a písací stôl. Ak si vyberiete niektorý model s motívom, len si predstavte ako nádherne to bude v danej miestnosti vyzerať. Odvšadiaľ na Vás bude vykúkať rovnaký obrázok a spoločne vytvoria ohromný celok.

Skvelé vlastnosti

Môžeme Vás uistiť, že s vlastnosťami nášho nábytku budete zaručene spokojní. Povrchová úprava je zhotovená farbou i lakom s vysokou odolnosťou a navyše sú zdraviu neškodné. Každá hrana je zbrúsená, aby bol prípadný pád na ňu menej bolestivý. Veríme, že si u nás vyberiete a budete mať ohromnú radosť keď Vám zažiari nový nábytok u Vás doma.