Dětský pokoj Alian 1 z masivu

Dětský Pokoj Alian 1 Z Masivu

Dětský pokoj Alian 1 z masivu

Kde koupit >>

Základní údaje o produktu:
Kategorie: Nábytek pro děti a kojence
Cena:43679.00 Kč
Dětský pokoj Alian 1 z masivu 5 (100%) 27 hodnocení

Vytvořte si z jednotlivých elementů sestavu přímo do vašeho pokoje Jednotlivé elementy lze ustavovat zvlášť Mnoho odkládacího a úložného prostoru Kvalitní a stabilní konstrukce Dodáváme jako komplet na fotografii nebo jednotlivé elementy Sestava na fotografii se skládá z elementů: 2,4,5,6,9,10,12 Kompletní nabídku všech elementů naleznete níže Dodáváme v kombinaci: bílá borovice s hnědou,šedou nebo ořechovou strukturou Matrace můžete dokoupit níže v souvisejícím zboží  Součástí postele je rozklad a úložný prostor Nábytek je dodáván v demontu Parametry: viz. jednotlivé elementy   DĚTSKÝ POKOJ ALIAN 1     Materiál Vyrobeno z borovicového masivu. Hlavní barvou je bílá, která je doplněná hnědou, popelovou nebo ořechovou barvou.   Údržba Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.   Montáž  Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení.

Dětský pokoj Loreto systém A

Krásný sektorový dětský pokoj Pro kluky zelený a pro holky fialový dekor Vytvořte si z jednotlivých elementů sestavu přímo do vašeho..

14559.00 Kč
    Pohovka Grand prix - červená

Moderní pohovka Grand prix  Nyní za super akční cenu Cena je platná pro potahy jako na fotografiich  Pohovka Grand prix je rozkládací..

10175.00 Kč

Hledáte Sada nábytku pro miminka a batolata? V sekci nábytek | nábytek pro děti a kojence je možné objevit jedinečné dětský pokoj alian 1 z masivu!