Luxusní box spring postel Silke 180x200, s výběrem potahu

Luxusní Box Spring Postel Silke 180x200, S Výběrem Potahu

Luxusní box spring postel Silke 180x200, s výběrem potahu

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Postele a doplňky
Cena:42847.00 Kč
Luxusní box spring postel Silke 180x200, s výběrem potahu 3,5 (70%) 23 hodnocení

  Moderní box spring postel Silke  Akční cena platí pro všechny potahy ze vzorníku níže  Postel je dodávána včetně matrací  Součástí je funkce elektricky nastavitelné polohy spaní  Topper (vrchní krycí matrace) není součástí, lze dokoupit  Postele typu boxspring jsou vhodně skládané z různých vrstev materiálů a systémů, které vytváří perfektní místo pro spánek a odpočinek. Výška horní matrace zajišťuje pohodlné zvednutí i dosednutí.   Předností boxsprings postelí je konstrukční provedení postele, které se skládá z několika částí. Nejdůležitější částí je spodní box postele, který tvoří rám z masivního dřeva, v kterém je uloženo speciální taštičkové jádro. Na tomto boxu je položená komfortní taštičková matrace. Výsledkem tohoto složení je neobyčejně vysoká zdvihová výška celkové postele. Tato zdvihová výška nám zaručuje dokonalé okopírování fyziologického tvaru těla, kvalitní relaxaci při odpočinku a spánku. ROZMĚRY:  188x217x109cm  Ložná plocha: 180x200cm   MANŽELSKÉ DVOJLŮŽKO SILKE  Nejlepším začátkem dne je kvalitní spánek v noci. Tato postel vám poskytne takové pohodlí a kvalitu, že budete vstávat s úsměvem každý den. Toto je elegantní manželská postel s vysokým čelem pro pohodlné sezení. Kvalitní provedení manželské postele zajistí příjemné spaní i dlouhou životnost. Postel je dodávána s roštem a matracemi.  Využijte akční ceny a udělejte si radost krásnou a pohodlnou postelí ve vysoké kvalitě.   Klikněte pro více informací k potahům. V nabídce máme také snadno čistitelné potahy s moderní technologií EASY CLEAN.


 • Dřevěná postel Classic dvoulůžková
  Dřevěná postel Classic dvoulůžková

  Postel Classic dvoulůžková. Vnitřní rozměr 180x200 cm. Masiv - smrk. Za příplatek lze objednat provedení z borového dřeva. Nátěr je..

  10157.00 Kč
 • Dřevěná postel Rustical jednolůžková
  Dřevěná postel Rustical jednolůžková

  Jednolůžková postel Rustical z masivu v provedení smrk vč. pevného laťkového roštu. Vybírat můžete z několika odstínů povrchové..

  8465.00 Kč
 • Dřevěná postel Rustical dvoulůžková
  Dřevěná postel Rustical dvoulůžková

  Dvoulůžková postel Rustical z masivu v provedení smrk vč. pevného laťkového roštu. Vybírat můžete z několika odstínů povrchové..

  13338.00 Kč
 • Dřevěná postel Diana 2
  Dřevěná postel Diana 2

  Postel Diana. Vnitřní rozměr: 180x200 cm. Masiv - smrk. Za příplatek lze objednat provedení z borového dřeva. Nátěr je pórovitý...

  9963.00 Kč
 • Dřevěná postel Claudia dvoulůžková
  Dřevěná postel Claudia dvoulůžková

  Postel Claudia dvoulůžko. Vnitřní rozměr: 180x200 cm. Masiv - smrk. Za příplatek lze objednat provedení z borového dřeva. Nátěr je..

  12256.00 Kč
 • Dřevěná postel Sophia
  Dřevěná postel Sophia

  Postel Sophia dvoulůžko. Masiv - borovice, bezbarvá povrchová úprava. Nátěr je pórovitý. Neodlupuje se, nepraská a netvoří šupiny, může..

  13880.00 KčHledáte Postele a postelové rámy? V sekci nábytek | postele a doplňky je možné objevit jedinečné luxusní box spring postel silke 180x200, s výběrem potahu!
© 2021Kontakt