Luxusní box spring postel Vero 180x200

Luxusní Box Spring Postel Vero 180x200

Luxusní box spring postel Vero 180x200

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Postele a doplňky
Cena:42847.00 Kč
Luxusní box spring postel Vero 180x200 4 (80%) 26 hodnocení

  Moderní box spring postel Vero  Akční cena platí pro všechny potahy ze vzorníku níže  Postel je dodávána včetně matrací  Topper (vrchní krycí matrace) není součástí, lze dokoupit  Postele typu boxspring jsou vhodně skládané z různých vrstev materiálů a systémů, které vytváří perfektní místo pro spánek a odpočinek. Výška horní matrace zajišťuje pohodlné zvednutí i dosednutí.   Předností boxsprings postelí je konstrukční provedení postele, které se skládá z několika částí. Nejdůležitější částí je spodní box postele, který tvoří rám z masivního dřeva, v kterém je uloženo speciální taštičkové jádro. Na tomto boxu je položená komfortní taštičková matrace. Výsledkem tohoto složení je neobyčejně vysoká zdvihová výška celkové postele. Tato zdvihová výška nám zaručuje dokonalé okopírování fyziologického tvaru těla, kvalitní relaxaci při odpočinku a spánku. ROZMĚRY:  188x215x112cm  Ložná plocha: 180x200cm   MANŽELSKÉ DVOJLŮŽKO VERO  Nejlepším začátkem dne je kvalitní spánek v noci. Tato postel vám poskytne takové pohodlí a kvalitu, že budete vstávat s úsměvem každý den. Toto je elegantní manželská postel s vysokým čelem pro pohodlné sezení. Kvalitní provedení manželské postele zajistí příjemné spaní i dlouhou životnost. Postel je dodávána s roštem a matracemi.  Využijte akční ceny a udělejte si radost krásnou a pohodlnou postelí ve vysoké kvalitě.   Klikněte pro více informací k potahům. V nabídce máme také snadno čistitelné potahy s moderní technologií EASY CLEAN.


 • Moderní postel 2x noční stolek Avilla MDF
  Moderní postel 2x noční stolek Avilla MDF

  Moderní bytový nábytek Avilla  Dodáváme v dekoru buk Ibsen / bílá  Dvířka v kvalitním provedení MDF  ABS hrany  Rošt a matrace nejsou..

  5999.00 Kč
 • Postel Berry
  Postel Berry

    Manželská postel 160x200cm  Dekor: dub san remo / černá  Nábytek je dodáván v demontu Matrace a rošt nejsou součástí..

  4199.00 KčHledáte Postele a postelové rámy? V sekci nábytek | postele a doplňky je možné objevit jedinečné luxusní box spring postel vero 180x200!
© 2021Kontakt