Luxusní sedací souprava Veneto 3 Roh: Orientace rohu Pravý roh, DLM: Potah Prémiová eko-kůže Vienna 08 hnědá

Luxusní Sedací Souprava Veneto 3 Roh: Orientace Rohu Pravý Roh, DLM: Potah Prémiová Eko-kůže Vienna 08 Hnědá

Luxusní sedací souprava Veneto 3  Roh: Orientace rohu Pravý roh, DLM: Potah Prémiová eko-kůže Vienna 08 hnědá

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Sedačky ROHOVÉ
Cena:44719.00 Kč
Luxusní sedací souprava Veneto 3 Roh: Orientace rohu Pravý roh, DLM: Potah Prémiová eko-kůže Vienna 08 hnědá 2,25 (45%) 27 hodnocení

Veneto je stylová a zároven praktická sedací souprava Sedací souprava je rozkládací včetně úložného prostoru  Veneto vyniká svou kvalitou zpracování, která uspokojí i náročnější zákazníky Jádro je vyplněno pružinami Faliste společně s kvalitní PUR pěnou Kvalitní výpln sedáků zajištuje pohodlné a příjemné sezení Součástí sedací soupravy je funkce polohování záhlavníků  Součástí je také funkce glide - vysunuování sedáků  Lze vybírat z velkého množství potahů v našem vzorníku níže  Dodáváme v provedení pravý či levý roh Na hlavní fotografii v provedení pravý roh Křeslo a taburet nejsou v ceně, lze dokoupit    Rozměry 302x255x80-93cm Plocha po rozložení: 200x125cm      Klikněte pro více informací k potahům. V nabídce máme také snadno čistitelné potahy s moderní technologií EASY CLEAN.   VÍCE POTAHŮ NA VÝBĚR V KAMENNÝCH PRODEJNÁCH - v e-shopu je pouze omezená nabídka potahů. Navštivte některou z našich kamenných prodejen a vybírejte z větší nabídky potahů. 

Hledáte Sedačky ROHOVÉ? V sekci obývací pokoj je možné objevit jedinečné luxusní sedací souprava veneto 3 roh: orientace rohu pravý roh, dlm: potah prémiová eko-kůže vienna 08 hnědá!
© 2021Kontakt