Magnetická tabule

Sháníte pro děti něco, na co se dá psát a zároveň připevňovat obrázky, příklady, mapy? Myslíte, že je nereálné spojit tyto dva požadavky? Omyl. Obě dvě přání vám může splnit jedině magnetická tabule.

Magnetická tabule

Kde ji sehnat? Nikde jste ji neviděli? Zkuste zabrouzdat ve vyhledávači zboží, uvidíte že magnetická tabule skutečně existuje a dokonce si ji můžete objednat. Do týdne máte tabuli doma nebo ve škole a ještě navíc ve slevě, když přikoupíte stíratelné popisovače a několik sad magnetických obrázků.

To je přece skvělá nabídka

Reagujte rychle a objednávejte hned. Takové skvělé nabídky jsou ojedinělé a magnetická tabule je zároveň tím nejideálnějším pomocníkem, na který můžete psát i připevňovat magnetkami vše, co budete potřebovat.

4 (80%)1