Mami, chceme malú sestričku!

Posted by

V nedeľu sa chystáme na návštevu k našej novej kamarátke. Chlapci si ju vyhliadli na pieskovisku a nemohli sa od dievčatká odtrhnúť. Že by prvá láska? No snáď sa o ňu nepobijú. Sú im ešte len dva, tak by to mohlo byť v pohode. S jej mamičkou sme sa tiež hneď spriatelili. Máme podobne staré deti, takže rovnaké starosti. Býva v susednej dedine a sem chodieva často k starým rodičom. Videli sme sa tu už asi štyrikrát, tak sme sa dohodli, že sa prídeme pozrieť k nim.

Návštevný deň

Chlapci sa už veľmi tešia. Od rána chystáme veci a musela som sľúbiť, že zabezpečím pre ich kamarátku aj darček. No snáď máme všetko, už len ich naložiť do auta. Našťastie je jar, takže nás nečaká obliekanie niekoľko vrstiev, to je inak celkom horor. Konečne sme na mieste. Majú naozaj moc pekný domček a tá záhrada so šmýkačkou chlapcov hneď uchvátila. Dokonca tu majú na verande aj dva vzduchove vaky, už im je chlapci stihli aj poskákať. Dúfam, že tú nevykonajú nič horšie. A my si môžeme dať konečne sľubovanú kávu a trochu sa porozprávať. Na deti našťastie veľmi dobre vidíme, tak už sa dáme trochu do pohody. Musím povedať, že ja sama som vyrástla na dedine, tak mi to celkom chýba. Je tu pokoj a ste tu viac spätí s prírodou.