Moderní materiály a technologie

Posted by

Dřevěné podlahy jsou rozumnou investicí na celý život, protože je lze několikrát zrenovovat. Jsou velice příjemné na dotek, protože neodvádí teplo, jako například dlažba, díky optimálním tepelně izolačním vlastnostem tohoto přírodního materiálu.
Tyto dřevěné podlahy se tak hodí do celého domu, mohou si na nich hrát bez obav děti, bez rizika prochladnutí. Další vynikající vlastností je skvělá akustika. Dřevo totiž tlumí vibrace a hluk. Plovoucí laminátové podlahy naopak hluk zesilují.

Moderní materiály a technologie

Staré vrzající parkety jsou dnes již opravdu minulostí. Pokládka a lepení dřevěné podlahy probíhá za použití moderních prostředků a technik. Lepení se provádí celoplošně. Máme podlahy pro různé využití, do domácností, podniků, kanceláří i provozoven.