Nabídka klidně i pro kutily

Posted by

Zabýváme se výrobou a pokládkou podlah z Plzně ze všech možných materiálů Od originálních dřevěných až po laminátové či různé další imitace a samozřejmě také používáme klasickou dlažbu. V našem vzorníku naleznete všechny možné odstíny, barvy, případně další možné varianty. Pokud plánujete oživit Váš interiér novou podlahou, jste u nás správně. Nabízíme také výprodejové akce starších vzorů a materiálů. U nás si tedy můžete oživit Váš interiér za velice zajímavé ceny i když nejste profesionál a jenom kutil.

Vše najdete také na internetu

Na našich webových stránkách najdete přehledně všechny možné vzory, jsou zde také fotografie z již uskutečněných zakázek, které Vám mohou posloužit jako vhodná inspirace Vaší stavby. Neváhejte a kontaktujte nás co nejdříve a domluvte si termín třeba jenom nezávazné schůzky. Kontakty na nás jsou rovněž umístěny na internetu.