Nejlevnější mobilní internet pro domácnosti i firmy

Posted by

Ať už jste domácnost, jednotlivec nebo velká firma, pro všechny máme skvělou a výhodnou nabídku stabilního připojení. Můžete si zvolit datové balíčky postpaid nebo předplacené. K některým datovým balíčkům je možné dokoupit datovou kvótu v případě, že je vyčerpáte dříve než za třicet dnů. Standardně mají všechny naše běžné tarify nastaven datový balíček DATA, kdy platíte za 1 MB jednu korunu. Pokud se připojujete jen občas, tak Vám to může stačit a může to být pro Vás výhodné. Ale pokud chcete stahovat častěji a být připojeni více, bude pro Vás lepší si zakoupit některý z datových balíčků, který Vám platí na celý kalendářní měsíc a zaplatíte za něj jednotnou částku.

Výhodná služba pro všechny

Nejlevnější mobilní internet, který Vám nabízíme, je kompatibilní se všemi hlasovými tarify kromě tarifů skupin Tourist a Welcome. Uvidíte, že s ním budete spokojeni, až se budete zase chtít připojit. Příjemně Vás překvapí i rozumná cena. Určitě budete rádi, že moc neutratíte. A zcela jistě i ušetříte oproti tomu, co jste za pravidelné připojení utráceli před aktivací našeho výhodného datového balíčku.