Paletový vozík a paletové vozíky

Posted by

Paletové vozíky a paletový vozík

Hledáte spolehlivého pomocníka při manipulaci s paletami? Potřebujete paletový vozík, jenž vydrží i náročnější terén a poradí si s opravdu těžkým nákladem? Nebo je pro Vás důležitá rychlost a snadné ovládání? Z naší nabídky paletových vozíků si jistě vyberete! Ty nejlepší paletové vozíky.

Paletové vozíky a paletový vozík

Pracujete v náročnějším prostředí s výskytem chemikálií, s nerovnostmi povrchu či v místě s vyšší teplotou a nevíte, jaký paletový vozík si vybrat? Díky speciálním nylonovým, pryžovým a polyuretanovým kolům to bude hračka! Potřebujete paletové vozíky s různou délkou vidlic? Nabízíme délku vidlic v rozmezí od 800 mm až do 2000 mm. A pokud to i přesto není to, co hledáte, v nabídce naleznete i speciální paletové vozíky.

Další informace

Na všechny paletové vozíky se vztahuje záruka 7 let. Doprava je zdarma. Více informací naleznete na stránce b2bpartner.cz .

Paletový vozík a paletové vozíky
3 (60%)1