Práce

</div>
<p>Moje první práce je spojená s místem, které se poprvé stalo mým druhým a dočasným domovem.                                                <a href=Ubytovna Praha byla kousek od nábřeží a dalo se tam pohodlně, kolem Vltavy, dojít pěšky. Tehdy jsem se nemohla dočkat, až tam nastoupím, až poznám ten velký svět a až pochopím, o čem to v naší metropoli vlastně je. Kdybych byla sama, nejspíš bych tam zakotvila natrvalo. Jenže,  když máte tři děti, hledáte větší bezpečí.

Koketa

Ženská, která začala na plese hasičů svádět mého manžela, se jmenovala Kateřina. Měla dlouhé nohy, dlouhé blond vlasy a motala se kolem něho, jako by k sobě patřili. Já na to koukala a všechno viděla a jemu to bylo úplně jedno. U babičky spaly dvě děti a já, při vzpomínce na ně, musela začít brečet. Připadala jsme si hloupě a poníženě, nehezky a odstrčeně. Odjela jsme, je prý načapal její manžel, jak jdou směr ubytovna…
Práce
5 (100%)1