Pretože kvalita a kvantita sa nie vždy spájajú!

Posted by

Vo výrobnom procese je ťažko splniť, kvantitu, ktorá by bola ja kvalitná. Čím viac výrobkov, tým je ťažšie ich ustriehnuť a tým je ťažšie dbať na to, aby bolo skutočne kvalitné! A nejako kto podobne je to aj v živote. Čím viac máme vecí na starostí, tým je ťažšie, aby sme ich spravili všetky v danom čase a hlavne všetky kvalitne! Jednoducho, človek nie je stroj a ak chce, aby bolo to, čo robí kvalitné, potrebuje dostatok času, skúsenosti a hlavne „normálny“ počet toho, čo má zariadiť!

A takto je to aj so škôlkou!

Jeden pedagóg má zvyčajne obrovský počet žiačikov a je takmer nemožné sa každému venovať! Pedagóg je rád, že to nejako tak funguje, každé dieťa niečo robí, ale o nejaký individuálny prístup, vôbec nejde. A práve preto sme sa rozhodli vytvoriť škôlku a jasle v jednom. Naša súkromná škôlka a jasle v jednom, menom Tulipán je skutočne tou najlepšiu voľbou, akou učiníte! Tak neváhajte a navštívte naše webové stránky, kde sa dozviete omnoho viac! My sa už teraz na Vás a na Vašu malú ratolesť veľmi tešíme!