Přijímáme nové žáky

Naše autoškola Praha může převzít vaše přihlášky. Stále přijímáme nové žáky. Jsme moderně vybaveni, máme bezporuchová vozidla, moderní trenažéry, které jsou nejlepší ze všech zemí Evropské unie. O vaši prvotřídní přípravu a výuku se postarají naši zkušení instruktoři. Vychovali již řadu řidičů. Umí se skvěle pohybovat v náročném provozu našeho hlavního města.

Připravíme vás skvěle k závěrečným zkouškám

Doporučujeme vám využít této skvělé šance a přihlásit se do naší autoškoly Praha. Všechno potřebné vás naučí naši zkušení učitelé. Jsou nejen plně kvalifikovaní, zkušení, ale i trpěliví. Počítají s vaší nervozitou. Víme, že se jí velmi brzy zbavíte. Pak se již budete k nám těšit. V případě vašeho zájmu máte možnost se kdykoliv na nás obrátit. Čekáme na vás.