Procházejte inzeráty online

Posted by

Pokud byste rádi pronajali byt, je velmi těžké se dopředu rozhodnout, zda se pustit do pronajímání na vlastní pěst, nebo zadat pronájem bytu realitní kanceláři. Zde je naše doporučení. Než se rozhodnete pro realitní kancelář, určitě vyzkoušejte pronájem bytu tím, že zadáte vlastní inzeráty. Můžete si tím ušetřit nemalé finanční prostředky.
Konkrétně na našich webových stránkách naleznete rubriku Reality, nemovitosti, kde můžete svůj byt nabízet nejen k pronájmu, ale i k prodeji. Velmi jednoduchým vyplněním formuláře se váš inzerát bude zobrazovat, tedy bude aktivní celých 90 dní, než skončí jeho platnost a vy jej budete moci obměnit. Vložené inzeráty jsou zcela bezplatné a bez předchozí registrace.

Dotazy zasílejte přes náš kontaktní formulář

Pouze inzeráty, ke kterým byste rádi vložili fotografie, což je dobré například právě při pronájmu bytu, podléhají vaší registraci.