Prohlédněte si naše webové stránky

Mezi nezbytné a spolehlivé pomocníky v kanceláři patří razítka. Potřebuje je v podstatě každý pracovník, protože mu usnadňují práci. Používají se prakticky ke všemu. Obchodní korespondence se bez nich neobejde. Staňte se našim zákazníkem, při objednávce online obdržíte slevu 35% a do dvou dní budete mít značkovače ve své kanceláři!

Bez nich se Vaše práce neobejde

Výroba razítek od nás je určená pro všechny administrativní pracovníky, skladníky, řidiče a ty, kteří potřebují denně označit dokumenty, aby byly potvrzené. Pro pracovní činnosti jsou opravdu nezbytné, využijete je ovšem i ve Vaší domácnosti. Posíláte často dopisy nebo balíčky, nechte si vytvořit značkovač se jménem a svojí adresou. To samé je vhodné pro Vaše děti k označení školní sešitů.

Prohlédněte si naše webové stránky
3 (60%)1