Skvělá příležitost pro sport i odpočinek

Posted by

Navštivte nás na Malé Fatře. Naleznete tady úžasnou přírodu. Není divu. Vždyť se budete nacházet v národním parku Malá Fatra. O našich chatách a chalupách k pronajmutí jste možná už slyšeli. Teď je konečně můžete i vidět. Mají skvělé a moderní vybavení, které všichni určitě oceníte. Využít můžete i našich wellness služeb, které jsou jejich součástí.

Přijet můžete na dovolenou, ale i na víkend

Rozhodujete se, kam se vydáte na dovolenou? V takovém případě bychom vás velmi rádi přivítali v Těrchové na Malé Fatře. Právě tady jsou situovány naše chaty a chalupy k pronajmutí. Chcete o dovolené se věnovat pěší turistice? Tady jste na správném místě. Můžete podnikat své túry po okolí. Poznáte zdejší region. Lze odsud podniknout i řadu výletů. Hlavně je však třeba přijet. Těšíme se na vás.