Stojany na kola

Posted by

Často se nás ptáte, zda jsou tyto stojany určeny také pro použití venku, nebo zda jsou určeny je pro použití v interiéru. Máme pro vás dobrou zprávu. Naše stojany na kola můžete umístit tam, kam potřebujete. Ať už před dům, nebo do kolárny ve vaší firmě či bytovém domě. Pro všechny se vždy něco najde, proto nás navštivte na internetu.
Povrchová úprava, kterou mají naše stojany na kola, je velmi trvanlivá a pevná. Jedná se o techniku žárového zinkování anebo techniku s práškovaným lakem. Což způsobuje to, že tyto stojany jsou prakticky věčné. Samotné jsou vyrobené z tuhých ocelových profilů, což zajišťuje jejich odolnost proti poničení.

Volání zdarma

Zřídili jsme zelenou infolinku zdarma. Pro vaši objednávku na stojany na kola můžete využít právě telefon, anebo internet.