Vyrážíme na společnou túru životem

Posted by

Svatební oznámení Vás nyní hodně zaměstnává. Na Váš velký den již máte skoro vše nachystané. Prstýnky už jsou pěkně schované v krabičce. Kapela už je dokonce zaplacená. Šaty jste si již byla vyzkoušet. Jídlo ochutnala i Vaše maminka. Oblíbená pekařka už má seznam cukroví, které budete mít pro hosty přichystané. Neustále Vám však chybí jedna důležitá věc. Pozvánky Vás už straší i ve snech.

Vezmeme život pevně do našich rukou

Svatební oznámení Vás dokázalo pěkně potrápit. Stal se Vám velký malér. Vše bylo naplánováno a zadáno do tisku, ale bohužel se vloudila malá chybička. Na Vaší vysněné pozvánce byl špatný datum. Naštěstí jste si toho okamžitě všimli a vše se muselo tisknout znovu. Nyní je již vše v pořádku a Vy se můžete v klidu pustit do rozesílání důležitým hostům.