Vyřešte si platební neschopnost

Posted by

Hypotéka bez registrů se řadí mezi nebankovní produkty, jde tedy o úvěr, který poskytují soukromé instituce, které si můžou určovat více benevolentní podmínky a v tomto případě jde o to, že se nikdo nebude zajímat o vaši bonitu, aktuální platební morálku, možný záznam v databázi neplatičů, či o nic jiného. Díky tomu na peníze dosáhne skutečně takřka každý, ale musí být schopen se zaručit svou nemovitostí.

Jeden dluh, jedna splátka

Jakmile peníze získáte, máte příležitost si zaplatit naprosto vše, co vás dosud finančně tížilo. Ať už je řeč o jiných dluzích, nezaplacených složenkách, exekucích a podobně. Vyplatit lze vše a vy se tak můžete naprosto očistit. Zůstane vám tedy ve finále jen jediný dluh a jediná splátka, o kterou se po dobu smluveného závazku budete muset starat, abyste ji bez problémů hradili. S čistým štítem to půjde ale snadno, nemyslíte?

Vyřešte si platební neschopnost
5 (100%)1