Výrobek českého dodavatele

Posted by
Banner 2

S plastovými okny plastovými okny a jejich výrobci se doslova roztrhl pytel a je vždy na vás jako zákazníkovi, na koho vsadíte a kam investujete své peníze. Pokud vsadíte na českou firmu, uděláte určitě dobře, ale pozor, aby nešlo jen o dodavatele již hotových výrobků ze zahraničí, protože ač to není pravidlo, jedná se většinou o výrobky snížené kvality a nemožnosti dohledat si jejich původ nebo certifikaci. Zatímco v případě, že si vyberete přímo výrobce, můžete se naopak spolehnout na to, že vám bude poskytnutý plný servis, záruky a výrobek bude odpovídající jakosti.

Pozor na kvalitu instalace

Aby toho nebylo málo, měli byste se zajímat dopředu také o to, jak probíhá instalace a jaké záruky na ně firma poskytuje. Mohli byste být pak nemile překvapeni, protože v případě, že by ji provedli nekvalitně a vám se po čase objevila v okolí rámu plíseň, rosení, nebo se rám doslova zkřížil bez možnosti otevření, je důležité, abyste měli kde uplatnit nápravu a mohli postup jejich nesprávného zasazení reklamovat. Ohlídejte si vaše práva a možnosti, čímž ušetříte ve finále peníze.

Výrobek českého dodavatele
Ohodnoťte příspěvek
acall-336x280.gif