Využijte náš vyhledávací filtr

Posted by

Chaty a chalupy

Letos vyrážíte se svým milým na líbánky. Svatební dar je skvělá věc, zvlášť když vám někdo koupí zájezd do Egypta. Uvidíte pyramidy, svezete se po Nilu, vyzkoušíte pověstné masáže a moře tu není také zrovna nejhorší. Ale asi budete tesknit po domově, doma je doma a ještě jedna taková obyčejná dovolená by kopla. Chaty a chalupy se ještě pořád pronajímají?

Chaty a chalupy

Jistěže. Ba naopak. Pronájem obytných stavení, jako jsou chaty a chalupy, roubenky, robinsonády, sruby jsou čím dál více v kursu. Poptejte se, zadejte poptávku.

Módní jsou dvě dovolené

Kdo na to má, dopřává si povětšinou dvě dovolené, jednu v tuzemsku a jednu exotičtější. V Čechách i na Moravě jsou krásné přehrady, lázeňská města, památky a rezervace. To by bylo, aby se v jejich blízkosti nenašly nějaké Chaty a chalupy k pronajmutí.