Zařizování musí bavit

Posted by

Mužská záležitost je spíše dům postavit, ženská záležitost ho zařídit. Některé ženy se blahem tetelí, dojde-li k fázi, kdy už mohou všechny nově vzniklé prostory zařídit po svém. Sice se poradí o všem s manželem a možná se svými potomky, ale barvy, tvary a doplňky, to je jistě jejich doména. Ne však v oblasti, kterou obývá omladina. Dětské pokoje si mohou vybrat podle svého jejich obyvatelé, mají-li tedy na to alespoň trochu věk a schopnosti.

Aby to doma ladilo

Samozřejmě, když vaše ratolesti budou chtít z domu vytvořit hradní pevnost nebo kosmickou raketu, je na rodičích zařizování a výběr nábytku usměrnit. Dětské pokoje sice mnohde naruší celkový styl domu, ale jistě jen v dobrém slova smyslu. Tam, kde budou chtít po vás doslova šílenosti, je třeba uplatnit rodičovské otěže. Jenom potom to u vás nebude vypadat jako v cirkuse.